ENRUUA

Про компанію

Кейтерінгова компанія «SKY FOOD SERVICES» почала свою роботу 7 серпня 2015 року. Головною спеціалізацією підприємства є надання продуктів харчування авіакомпаніям. Наш основний замовник - Міжнародні авіалінії України (МАУ), провідна авіакомпанія країни. Також в нашому послужному списку є робота з такими клієнтами як: Fly Dubai, WizzAir, ANA Aviation Services, Air Baltic, Small Planet, бізнес-авіація. У разі затримки рейсу ми надаємо харчування для Air Baltic, EL AL Airlines і British Airways.

Асортимент та індивідуальний дизайн страв створюється нашим ексклюзивним шеф-кухарем. Національні та релігійні особливості, а також більш конкретні вимоги враховуються при створенні страв для авіакомпаній. Під час подорожі наші клієнти можуть замовити кошерні страви, страви з морепродуктів, страви для малюків та дітей, низькокалорійну їжу, страви без вмісту свинини, вегетаріанську їжу. Серед пропонованих варіантів є страви української, італійської, іспанської, грузинської, китайської, єврейської кухонь.

Крім салатів, закусок, основних страв та напоїв, наша компанія виготовляє випічку і десерти для пасажирів усіх класів: економ, преміум-економ, бізнес, VIP-пасажири. Щоб наші клієнти відчували себе як вдома, компанія розробила унікальні хлібобулочні вироби і десерти власного виробництва.

6 квітня 2016 р. в компанії успішно впроваджено систему управління безпечністю харчовими продуктами відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 22000: 2005. Система спрямована на виявлення небезпечних факторів, які можуть загрожувати безпеці продуктів, і організувати управління процесами, що дозволяє виключити вплив небезпечних факторів.

З 27 березня 2019 компанія може виробляти Халяльну їжу відповідно до правил ісламу. Весь цикл виробництва і надання послуг відповідає вимогам Халяльних стандартів і правил OIC\SMIIC 1:2001 Загальні вимоги до Халяльного харчування, CAC\GL 24-1997 Загальні вказівки щодо використання терміна «Халяль», HCC -1:2005 Загальні рекомендації щодо харчової продукції "Халяль", GSO 2055-1:2005 Халяльні продукти - Частина 1: Загальні вимоги.

Автомобільний парк нашої компанії складається з 16 автоліфтів (з холодильними установками) і 3 міні-фургонів, що дозволяє нам доставляти харчування в найкоротші терміни і контролювати температуру продуктів.

Крім продуктів харчування і доставки, ми також надаємо різні супутні послуги, серед яких:

  • прання;
  • завантаження і розвантаження обладнання;
  • зберігання обладнання і харчування;
  • доставка страв в разі замовлення в останню хвилину.
Developed by Jam Digital
© 2019 SkyFoodServices. All rights reserved.